W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Młodzi Zapobiegają Pożarom 2024

14.03.2024

Miniony tydzień to zmagania młodych ludzi w turnieju wiedzy pożarniczej. Zarówno w etapie gminnym, jak i powiatowym uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze.

Młodzi Zapobiegają Pożarom 2024

11 marca w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Rychliku odbył się pierwszy gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W tych zmaganiach w kategorii wiekowej klasy I-IV naszą szkołę reprezentowali Kacper Złociński i Wojciech Złociński, natomiast w kategorii V-VIII Jan Sowa i Karol Złociński. Po dwóch etapach turnieju – pisemnym i ustnym do kolejnej rundy powiatowej – zakwalifikowali się Wojciech Złociński i Kacper Złociński zajmując kolejno drugie i trzecie miejsce.  

Powiatowy etap odbył się 14 marca w Edukacji Lubasz. Tu również po napisaniu testu i części ustnej wyłoniono reprezentantów powiatu do eliminacji wojewódzkich. Nasi uczniowie wypadli bardzo dobrze Wojciech Złociński zajął drugie miejsce a Kacper Złociński czwarte w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy. 

Od lat organizatorami Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” są zarządy gminne i powiatowe OSP.

 

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}