W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mały mistrz ortografii

15.05.2023

Raz w miesiącu uczniowie klas I-III mogą próbować swoich sił w ortograficznych zmaganiach. Konkurs odbywa się pod hasłem „Mistrz ortografii”.

Mały mistrz ortografii

W tej edycji konkursu do rywalizacji przystąpiło dziesięcioro uczniów.  Jego celem jest wytworzenie pozytywnej motywacji do nauki ortografii u dzieci w młodszych klasach, rozwijanie logicznego myślenia, sprawdzenie stopnia opanowania materiału ortograficznego oraz wyłonienie najzdolniejszych uczniów. Każdy z uczestników wykazał się bardzo dobrą znajomością języka polskiego i został nagrodzony dyplomem oraz słodkim upominkiem. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu, który odbędzie się 26 maja. 

{"register":{"columns":[]}}