W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Liga warcabowa

09.01.2024

Po raz czwarty w tym roku szkolnym spotkali się warcabiści w ramach IV Edycji Międzyszkolnej Ligi Warcabowej Gminy Trzcianka. Tym razem młodzi warcabiści spotkali się w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzciance. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, zajmując miejsca na podium.

Liga warcabowa

Pięciu chłopców i sześć dziewcząt to skład naszej reprezentacji na czwartym już turnieju Ligi Warcabowej. W Szkole Podstawowej nr 2 w Trzciance podczas siedmiu rund młodzi warcabiści rozegrali swoje mecze. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Po ostatecznym podliczeniu punktów okazało się, że w kategorii dziewcząt klas I-IV pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Deskiewicz. Natomiast drugie miejsce w kategorii chłopców
klas V-VIII wywalczył Wojciech Król. Gratulujemy!

Zwycięscy nagrodzeni zostali pięknymi upominkami ufundowanymi przez Nadleśnictwo Trzcianka, które swoim patronatem objęło całe tegoroczne rozgrywki ligi warcabowej.  Ponadto zawodnicy, którzy zdobyli komplet punktów otrzymali bony do pizzerni Forno.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}