W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koncert dla Mam

24.05.2024

Po raz XI w naszej szkole odbył się koncert „Przyjaciele Przyjaciołom”. Tym razem uczniowie i absolwenci zaśpiewali dla wszystkich mam.

Koncert dla Mam!

Od wielu już lat są takie dni w roku, w których nasza aula zamienia się w krainę muzycznych czarów i magii. Tak stało się w czwartek, 23 maja. Blask świec, zapach ciasta, bajkowe obrazy i kolory, ale przede wszystkim dźwięki najpiękniejszej muzyki czekały na przybyłych gości. Po raz jedenasty nasi młodsi i nieco starsi artyści znów stanęli wspólnie na Jedynkowej scenie, by zaprezentować swoje talenty na Koncercie Przyjaciele Przyjaciołom pt. „Kilka serc – jeden głos” przygotowanym dla naszych mam. Zaprezentowali się wokaliści od klasy drugiej, aż po absolwentów. Były debiuty i pożegnania, radość mieszała się ze wzruszeniem.  Jak zwykle nie zawiodła publiczność. Aula była wypełniona po brzegi! 

Serdecznie dziękujemy rodzicom, bliskim oraz przyjaciołom za wspaniałą atmosferę.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}