W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kolorowo, radośnie, wiosennie

21.03.2024

Płacząc deszczem, odeszła zima. Nareszcie pojawiła się ona - wiosna - kolorowa, jaskrawa, barwna, roześmiana, wyjątkowa. Śpiewem, zabawą. grami, wiosna spektakularnie ogarnęła całą Jedynkę.

Kolorowo, radośnie, wiosennie

Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Po zimowym śnie i apatii każdemu przybywa energii, wyobraźni i chęci do działania. Tak też było 21 marca w Jedynce. Wyobraźnia uczniów nie miała granic. Na korytarzach zrobiło się radośnie, kolorowo i niezwykle. Tego dnia dozwolony był każdy strój i makijaż. Najmłodsi uczniowie obejrzeli przedstawienie na powitanie wiosny, starsi natomiast pozbywali się nadmiaru energii podczas gier i zabaw sportowych. Nikt nie myślał o wagarach bo w szkole było po prostu najlepiej!

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}