W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kiermasz książek przeczytanych

19.03.2024

Kiermasz książek, czyli dawanie przeczytanym lekturom drugiego życia to kolejna inicjatywa Rady Rodziców. Kilkadziesiąt przeróżnych tytułów z wielu gatunków literatury przez tydzień zmieniło właścicieli.

Kiermasz książek przeczytanych

"Kiermasz Książek Przeczytanych" to już tradycja w naszej szkole. Uczniowie przynieśli mnóstwo ciekawych tytułów – lektury, bajki, ciekawostki, podręczniki kulinarne, albumy naukowe, przyrodnicze, powieści i kryminały. Ogromnym powodzeniem cieszyły się nie tylko książki dla najmłodszych, ale też przeróżne egzemplarze dla młodzieży i dorosłych. Przez cały tydzień hol naszej szkoły był oblegany przez miłośników słowa pisanego. Każdy kto przyniósł książkę na kiermasz wziął udział w losowaniu nagród sponsorowanych przez Radę Rodziców. Można było wygrać bilet do kina, bon na pizzę, piłkę, słuchawki, gry i wiele ciekawych drobiazgów. Dużym powodzeniem cieszyły się również zakładki do książek przygotowane przez dzieci i nauczycieli ze szkolnej świetlicy. Zebrana kwota 1512,00 zł pozwoli na dofinansowywanie przez Radę Rodziców kolejnych wydarzeń w szkole.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}