W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Joanna Król

wicedyrektor

Joanna Król

Joanna Król urodziła się 6 maja 1983 roku w Trzciance (woj. wielkopolskie). Jest absolwentką matematyki z informatyką na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku (2006), pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej na Wydziale Humanistycznym Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi (2015), studiów podyplomowych w zakresie przyrody, terapii pedagogicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz zarządzania w oświacie w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie.

Od blisko 20. lat związana jest z edukacją. Jest nauczycielem mianowanym. W 2018 roku powierzono jej stanowisko wicedyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance. Do jej zadań należy sprawowanie nadzoru pedagogicznego w szkole. Odpowiada również za realizację zaleceń wynikających z orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego uczniów oraz organizację i przeprowadzenie egzaminu ósmoklasisty.

W życiu osobistym, jak i zawodowym dąży do budowania trwałych i wartościowych relacji z innymi ludźmi. Jest nauczycielem poszukującym, otwartym na zmiany.

{"register":{"columns":[]}}