W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jedynkowy Piknik Rybny – otwarcie Eko Parku u Jesiotra z Ratuj Ryby

Jedynkowy Piknik Rybny – otwarcie Eko Parku u Jesiotra z Ratuj Ryby
2023-09-15 09:00
 13:00

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance, Trzcianka ul. Staszica 6 
 • KIEDY

  15 września 2023 (piątek)

  godz. 09:00 - 13:00

  DODAJ DO KALENDARZA
 • GDZIE

  Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

  Trzcianka ul. Staszica 6

Zapraszamy na niesamowity Jedynkowy Piknik Rybny – otwarcie Eko Parku u Jesiotra z Ratuj Ryby.

Otwarcie Eko Parku u Jesiotra z Ratuj Ryby

Czy marzysz o spędzeniu wspaniałego dnia na świeżym powietrzu, delektując się pysznym jedzeniem, dobrym towarzystwem i niezapomnianymi chwilami? Pragniemy zaprosić Cię na otwarcie Eko Parku u Jesiotra z Ratuj Ryby, gdzie będziesz mógł skosztować wyśmienitych potraw przygotowanych z najświeższych ryb z Gospodarstwa Rybnego w Stobnie, Gospodarstwa Rybnego w Teresinie oraz tegorocznego, smacznego miodu z ekologicznej pasieki.

Pamiętaj - na naszym pikniku nie tylko będziesz miał okazję delektować się doskonałym menu, ale także skorzystasz z atmosfery piknikowej nauki i zabawy, przygotowanej przez Fundację Ratuj Ryby, Nadleśnictwo Trzcianka, Lasy Państwowe, Trzcianecki Klub Sportów Wodnych oraz Sklep Zoologiczny Marka Joachimiaka z Trzcianki. Będzie to idealna okazja, aby spędzić czas z przyjaciółmi, zdobywając wiedzę i relaksując się na trawie.

Nie czekaj dłużej - dołącz do naszego pikniku i przeżyj przygodę smaków w otoczeniu pięknej natury. Zarezerwuj czas już dzisiaj.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}