W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jedynka dla Amelii

19.01.2024

W świątecznym, nostalgicznym nastroju, przy licznej publiczności w szkolnej auli odbył się kolejny koncert Noworocznie z Jedynką. Podczas wieczoru zbierano pieniądze na wsparcie walki z chorobą uczennicy szkoły Amelii Czemko.

Koncert „Noworocznie z Jedynką” dla Amelii.

Kilkudziesięciu młodych artystów, uczniów szkoły ze Studia Piosenki SP 1 pod kierunkiem Wiesławy Żabko zaśpiewało kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w nowoczesnych aranżacjach. Jednak najważniejszym przesłaniem koncertu był cel charytatywny. Społeczność szkolna postanowiła wesprzeć zmagania z chorobą Amelii Czemko, która jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzciance. Jak podkreślają rodzice Amelii jest to dla nich wielkie wsparcie, nie tylko finansowe, ale też otocznie ich córki życzliwością i zrozumieniem. Podczas koncertu nie mogło zabraknąć niespodzianek. Na scenie pojawiły się duety uczniów i ich rodziców. Wspólnie zaśpiewali Miłosz Sulkowski z tatą oraz Oliwia Sulejewska również z tatą. Zebrane pieniądze pomogą w zakupie kolejnej dawki leku, który pomoże Amelii walczyć z nerwowłókniakiem. 19 stycznia udało się zebrać 2.268, 51 zł. 

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}