W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Integracja klasy IVb

29.01.2024

Szkoła to nie tylko nauka zasad ortografii i tabliczki mnożenia. Ważną częścią edukacji jest wspólna zabawa, integracja i umiejętność pracy zespołowej. A tego wszystkiego można się nauczyć się miedzy innymi na… lodowisku.

Wyjazd na łyżwy klasy IV b.

Poniedziałkowy poranek klasa IVb zaczęła od wyjazdu do Piły na lodowisko. Dla niektórych była to pierwsza tej zimy jazda na łyżwach. Kiedy wszyscy ubrali łyżwy to zaczęła się prawdziwa zabawa. Dziewczynki robiły piruety i czuły jakby tańczyły na lodzie, chłopcy zaś ścigali się po torze. Dla tych co stąpali po raz pierwszy po lodzie, były przygotowane pingwinki, które ułatwiały utrzymanie równowagi. Nie obyło się bez gorącej czekolady czy też słodkiej herbaty. Dzieci wróciły zmęczone, ale szczęśliwe. 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}