W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Gwiazdy na pożegnanie

26.06.2024

Przedszkole to jeden z najważniejszych etapów edukacji dziecka. Tu uczy się być samodzielnym, odkrywa swoje talenty i zdolności, zaczyna przygodę z nauką. Nauczyciele, rodzice i dyrekcja szkoły uczestniczyli w zakończeniu roku szkolnego 2023/2024 w naszym oddziale przedszkolnym.

Gwiazdy na pożegnanie

Nadszedł czas pożegnań i podsumowań. Swoją przygodę edukacyjną zakończyli uczniowie z naszego oddziału przedszkolnego. Uroczyście zakończyli rok szkolny 2023/2024. Nie zabrakło łez wzruszenia i dumy z naszych dzieci, które przez ten rok tak wydoroślały. Każdy absolwent otrzymał nagrodę - "Złotą Gwiazdę" przyznaną za niezwykłe cechy, którymi się wyróżniał. Życzymy wszystkim naszym absolwentom, aby kontynuowali edukacyjną podróż z uśmiechem i pewnością siebie.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}