W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Certyfikat za lekcje z naukowcami

18.06.2024

Przez cały rok szkolny Nasza świetlica realizowała projekt naukowy. Podczas luźnych lekcji z naukowcami uczniowie poznawali tajniki przełomowych wynalazków oraz życiorysy wielkich naukowców.

Certyfikat za lekcje z naukowcami

Szkoła Podstawowa w Różankach w gminie Kłodawa byłą pomysłodawcą i organizatorem projektu "Luźne lekcje z naukowcami". W projekcie tym brali udział uczniowie, którzy na co dzień uczęszczają do Naszej świetlicy. Właśnie zakończyła się tegoroczna edycja projektu i Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance otrzymała certyfikat tego edukacyjnego przedsięwzięcia. Ponadto Zofia Pawłowska otrzymała podziękowania z wykonanie indywidualnej pracy o Izaaku Newtonie. Po wakacjach fascynująca podróż po świecie nauki będzie kontynuowana. 

 

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}