W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Był czas pracy, przyszedł czas odpoczynku!

24.06.2024

Przez minione dziesięć miesięcy nauczyciele, uczniowie, pracownicy szkoły i rodzice byli skupieni na trudach nauki i pracy. Teraz przyszedł czas odpoczynku. W piątek w Szkole Podstawowej Nr 1 w Trzciance odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

Był czas pracy, przyszedł czas odpoczynku!

Zakończenie roku szkolnego to ten czas, gdy z dumą spoglądamy wstecz by powiedzieć sobie „dobrze wykonałeś/wykonałaś powierzone zadanie”. Każdy z uczniów mógł z dumą pochwalić się swoim świadectwem, bo pracował na miarę swoich sił i możliwości. Tym najlepszym należą się gratulacje. Dla wszystkich nauczycieli, uczniów, rodziców oraz całej społeczności szkolnej nadszedł czas gromadzenia sił i energii na kolejne miesiące nauki. Do zobaczenia we wrześniu!

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}