W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Brąz dla Igora

09.03.2024

Szachy to królewska gra. Wymaga nie tylko znajomości zasad, ale planowania i myślenia strategicznego. Miło nam poinformować, że w gronie najlepszych szachistów w Wielkopolsce znalazł się Igor Hałuja uczeń Naszej szkoły.

Igor Hałuja drugi w Wielkopolsce podczas Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski Szkół w Szachach.

W dniu 9 marca 2024 r. w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Szkół w Szachach. Organizatorem przedsięwzięcia był Wielkopolski Związek Szachowy. W gronie 115 zawodników reprezentujących szkoły z całej Wielkopolski był uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance – Igor Hałuja z klasy VIIb. Po rozgraniu turnieju na dystansie 9 rund, systemem szwajcarskim Igor został sklasyfikowany na trzecim miejscu w swojej kategorii wiekowej.  

Wielkie brawa!!!

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}