W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Brawo wokalna Jedynka!

14.11.2023

Po raz XXV w Kuźnicy Czarnkowskiej odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej. Uczniowie Naszej szkoły wyśpiewali dwa pierwsze miejsca.

Brawo wokalna Jedynka

Tradycyjnie w listopadzie w okolicy Święta Niepodległości w Kuźnicy Czarnkowskiej odbywa się konkurs piosenki patriotycznej, żołnierskiej i harcerskiej. Ma on długoletnią, bo 25 – letnią tradycję. Ta niezwykła impreza gromadzi corocznie dzieci i młodzież ze wszystkich szkół i instytucji kultury z terenu powiatu. Uzdolnieni uczniowie naszej szkoły systematycznie startują w tych zmaganiach. Tegoroczna edycja była wyjątkowo udana dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzciance. Pierwsze miejsce w kategorii klas I-III zajęły Ines Zborowska i Blanka Majchrzak a w kategorii klas VII-VIII najlepsi w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim okazali się Oliwia Sulejewska, Miłosz Sulkowski, Szymon Wiktorzak. Uczniowie uczą się śpiewać pod kierunkiem nauczyciela muzyki Wiesławy Żabko.

Gratulujemy uczniom i nauczycielowi!

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}