Biblioteka. Lubię tu być!
20.05.2025
Każdy uczeń, mały czy duży umie czytać. Jednak by osiągnąć perfekcję, trzeba ćwiczyć. W ramach Tygodnia Bibliotek uczniowie Jedynki mieli możliwość uczestniczyć w czytelniczym treningu.
W szkolnej bibliotece w ramach obchodzonego Tygodnia Bibliotek pod hasłem: Biblioteka. Lubię tu być!, odbył się konkurs pięknego czytania. Przystąpiło do niego dziewięcioro uczestników z klas czwartych i piątych. W tegorocznej edycji uczniowie mierzyli się z fragmentami powieści J.R.R. Tolkiena „Hobbit. Czyli tam i z powrotem”. Jury w składzie Waldemar Łastowski, Małgorzata Świątek i Joanna Nienowska po wysłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło przyznać: dwa wyróżnienia: Idze Cichy oraz Michalinie Marciniak. Natomiast miejsca na podium przypadły Blance Łotysz, Neli Wtulich i Poli Tomkiewicz. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, nagrodzonym gratulujemy i już teraz zapraszamy na kolejną edycję konkursu w ramach Tygodnia Bibliotek. Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców.