W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Biało-czerwone święto

11.11.2023

11 listopada to najważniejsza data w historycznym kalendarzu Polski. W tym roku przypada 105 rocznica odzyskania przez nasz kraj niepodległości. W Szkole Podstawowej nr 1 w Trzciance to radosne święto było biało-czerwone i rozśpiewane.

Biało-czerwone święto

Świętowanie 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkole rozpoczęliśmy od akcji wspólnego tworzenia biało-czerwonej flagi. Dzieci z zerówki i klas I-III podkreślały, że choć mają małe rączki to są gotowe uczyć się jak najlepiej potrafią. Ta piękna flaga była integralną częścią akademii, podczas, której wspólnie odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego i wysłuchano słów poetów, którzy najpiękniej piszą o Polsce. Radosne świętowanie zakończyliśmy wspólną piosenką „Co to jest niepodległość”. 

Cieszmy się niepodległością!

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}