W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Witaj Wiosno!

Witaj Wiosno!

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny dzieci z klasy punktu przedszkolnego, oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas 1 - 3 z naszej szkoły wraz w opiekunami powitali tradycyjnie radosnym i głośnym korowodem po miejscowości Raczyce, który wzbudzał ciekawość wśród przechodniów i kierowców. Uczestnicy przemaszerowali wesoło pokrzykując, że zima odchodzi i wiosna przychodzi, wymachując kolorowymi gaikami i chustami. Na wszystkich czekała niespodzianka - Pani Wiosna ( babcia naszych uczniów) w pięknym stroju i z wiosennym łakociem. To była fantastyczna niespodzianka, za którą bardzo dziękujemy. Cieszymy się, że w taki sposób mogliśmy w pełni przywitać wiosnę, która obdarowała nas pięknym słoneczkiem.

Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu uczestników wiosna zawita do nas na dobre, a wraz z nią ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}