W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Święto Rodziny w naszej szkole

Święto Rodziny

27 maja 2024 roku w naszej szkole odbyło się Święto Rodziny połączone z akcją charytatywną dla dziewczynek uczęszczających do naszej szkoły, zmagających się z Cukrzycą typu 1. Jednocześnie świętowaliśmy: Dzień Mamy, Dzień Taty i Dzień Dziecka.

To był dzień aktywności wielorakich i wielkich serc. Boisko szkolne i plac wokół szkoły podzielone zostały na strefy: kreatywności, dmuchanych zjeżdżalni, słodkości, zakręconego ziemniaka, grillowania, zabaw i rozgrywek sportowych.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Danuta Cesarz witając wszystkich zaproszonych gości i uczestników wspaniałej, integracyjnej imprezy. Następnie złożyła piękne, wzruszające życzenia dla mam, ojców oraz dzieci. Po nich nastąpiła część artystyczna przygotowana przez dzieci z Punktu Przedszkolnego i klas „0”, I , II i III. Tego szczególnego dnia nie zabrakło pięknych słów ukrytych w wierszach i piosenkach płynących prosto z serc dzieci oraz upominków wykonanych przez nie.

Kolejnym punktem programu był Szkolny pokaz talentów, który udowodnił, że możemy być dumni z prezentowanych uzdolnień naszych dzieci i uczniów: recytatorskich, tanecznych, akrobatycznych, wokalnych, sportowych i plastycznych.

Po nim nadszedł czas na korzystanie ze wszystkich przygotowanych stref. A wszystko było jak w bajce: profesjonalnie przygotowane przez nauczycieli, rodziców, uczniów, pracowników obsługi.

Serdeczne podziękowanie składamy na ręce Wójta Gminy Gnojno Pana Zbigniewa Janika za każdorazowe wsparcie, okazaną pomoc, życzliwość i obecność , wszystkim zaproszonym radnym Gminy Gnojno, rodzicom za ogrom włożonej pracy, kołom gospodyń i gospodarzy z Raczyc i z Gnojna, strażakom OSP Gnojno, sponsorom, Pani Janinie Stachowicz za ufundowanie łakoci dla naszych dzieci, darczyńcom przedmiotów i rękodzieła na licytację - Pani Milenie Świstek i Panu Kamilowi Dziewitowi, mamom za profesjonalne malowanie twarzy, wykonywanie fryzur i tatuaży oraz wszystkim bez wyjątku.

A to, że dzieci nie chciały opuścić tej bajkowej krainy świadczy o tym, że uroczystość była wspaniała. Dziękujemy.

W dniu kolejnym zostały przekazane upominki dla uczestników Pokazu talentów ufundowane przez Radę Rodziców, słodkości przez Wójta Gminy Gnojno Pana Zbigniewa Janika oraz lodów przekazanych przez właścicielkę sklepu Euro w Gnojnie.


 

Zdjęcia (24)

{"register":{"columns":[]}}