W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin

na plakacie znajdują się: tekst z życzeniami starosty i wicestarosty. po lewej stronie grafika ze zdjęciem rodziny z elementem takim jak żółty kwiat pod nim data 15 maja 2024

„Rodzina zawsze była mocą narodu, bo jest ona kolebką, Betlejem Narodu. Naród będzie jutro taki, jaką dzisiaj jest rodzina.”

    Kardynał Stefan Wyszyński

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin pragniemy przekazać rodzinom z terenu powiatu zambrowskiego wyrazy ogromnego szacunku, uznania oraz podziękować za trud i zaangażowanie, które wkładacie w wychowywanie kolejnych pokoleń Polaków.

Życzymy jak najwięcej czasu spędzonego z bliskimi, miłości i szczęścia rodzinnego, które pozwala budować nierozerwalne i najważniejsze z ludzkich więzi - więzi rodzinne.

Niech rodzina będzie priorytetem dla wszystkich!

Starosta Zambrowski Edyta Marchelska-Groszfeld
Wicestarosta Zambrowski Robert Maciej Rosiak

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}