W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Jak co roku 4 maja w dzień Święto Floriana swoje święto obchodzą strażacy. Dzień Strażaka w Polsce został ustanowiony w 2002 roku przez Sejm RP, przy nowelizacji ustawy o Państwowej Straży Pożarnej. Święto obchodzone jest w dniu upamiętniającym męczeńską śmierć świętego Floriana, patrona strażaków i osób wykonujących zawody związane z ogniem.

w lewym górnym rogu znajduje się logo powiatu zambrowskiego, niżej płomień ognia a na nim napis :4 maja Dzień Strażaka", w tle widać budynek straży w Zambrowie, a w prawym górnym rogu napis z podkreśleniem "Dziękujemy za waszą służbę!"

W Dniu Świętego Floriana wszystkim Strażakom składamy najserdeczniejsze życzenia, podziękowania i wyrazy uznania za pełnioną służbę.

Dziękujemy za Wasz trud, zaangażowanie, gotowość o każdej porze dnia i nocy, a w sposób szczególny za poświęcenie w ratowaniu ludzkiego życia, zdrowia i mienia.

Niech patron Strażaków Św Florian otacza swoją opieką wszystkich członków Ochotniczych Straży Pożarnych i funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej w wypełnianiu trudnej powinności.

Z wyrazami szacunku i uznania

Przewodnicząca Rady Powiatu Zambrowskiego 
Edyta Marchelska-Groszfeld
Starosta Zambrowski 
Stanisław Władysław Ożlański
Wicestarosta Zambrowski 
Jacek Norbert Murawski
 
 

Zdjęcia (1)

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
12.05.2021 17:42 promocja@powiatzambrowski.com
Pierwsza publikacja:
04.05.2021 12:00 promocja@powiatzambrowski.com