Zapraszamy na akcję "Motokropla" organizowaną przez Klub Miłośników Motocykli „Żubr”
Już 13 czerwca 2026 roku odbędzie się kolejna edycja akcji „Motokropla”.
Klub Miłośników Motocykli „Żubr” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału wszystkich fanów jednośladów, a także mieszkańców Zambrowa i okolic. Wydarzenie zaplanowano w godzinach 10:00–15:00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 w Zambrowie.
Krew będzie można oddać w dwóch przygotowanych punktach: wewnątrz budynku szkoły oraz w krwiobusie na parkingu przed nią.
Akcja została objęta honorowym patronatem Burmistrza Miasta Zambrów Kazimierza Dąbrowskiego, a projekt jest współfinansowany przez Starostwo Powiatu Zambrowskiego.
Zdjęcia (1)
Informacje o publikacji dokumentu
- Ostatnia modyfikacja:
- 25.05.2026 08:37 promocja@powiatzambrowski.com
- Pierwsza publikacja:
- 25.05.2026 08:37 promocja@powiatzambrowski.com