W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zambrowie

na zdjęciu grupowym znajdują się wszyscy uczestnicy spotkania: starosta zambrowski oraz pracownicy jednostek organizacyjnych dyrektorzy szkół i placówek powiatowych

11.06.2024 r. w kawiarence Bursy Szkolnej Nr 1 w Zambrowie odbyło się spotkanie z dyrektorami szkół i placówek oświatowych z rejonu obejmującego działanie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zambrowie. W spotkaniu uczestniczyła Pani Edyta Marchelska-Groszfeld Starosta Powiatu Zambrowskiego.

Pani Barbara Grabowska Dyrektor PPP w Zambrowie omawiała ważne kwestie dotyczące zadań poradni. Przedstawiła kadrę pedagogiczną, zapoznała również z organizacją pracy placówki, w tym z zespołami diagnostyczno-konsultacyjnymi.

Ponadto Pani Starosta podziękowała dyrektor i pracownikom za dotychczasową bardzo dobrze układającą się współpracę.

Spotkanie przebiegało w dobrej atmosferze.

Tekst i zdjęcia: Inspektor Marzena Mioduszewska

Galeria Zdjęć - Facebook Starostwa Powiatowego w Zambrowie

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
14.06.2024 10:55 promocja@powiatzambrowski.com
Pierwsza publikacja:
14.06.2024 10:42 promocja@powiatzambrowski.com
{"register":{"columns":[]}}