W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rowerem po Podlasiu: Zambrowskie Amazonki na trasie V Onkorowerowego Rajdu

na zdjęciu znajduje się 5 uczestników rajdu

W tym roku, w dniach 21, 22 i 23 czerwca, Zambrowskie Amazonki wzięły udział w V Onkorowerowym Rajdzie pod patronatem Pana Burmistrza Zambrowa Kazimierza Dąbrowskiego.

Tym razem nasza trasa wiodła przez malownicze okolice Siemianówki, Suszczy, Bagniuk, Bondar, Narwi, Michałowa i Skitu w Odrynkach, gdzie odwiedziłyśmy Prawosławną pustelnię. Ogólnie pokonałyśmy dystans 114 km, co jak na naszą kondycje jest całkiem imponującym wynikiem. W wydarzeniu wzięło udział 10 osób chorujących na nowotwory, którym towarzyszyły dwie osoby wspierające i pomagające w organizacji wyprawy.

Jak zawsze, taki wyjazd był doskonałą okazją do integracji i odpoczynku. Wspólne rozmowy, planowanie przyszłych wyzwań i sprawdzanie swoich sił i możliwości to tylko niektóre z korzyści, jakie płyną z takich rajdów.

Poprzez tego typu wyjazdy pragniemy również pokazać innym osobom, a szczególnie chorym onkologicznie, że warto próbować żyć, nigdy nie rezygnować z marzeń, a wręcz przeciwnie – dążyć do ich realizacji. Chcemy choć na chwilę pozwolić im zapomnieć o codziennych troskach i zmartwieniach.

Z całego serca dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do sukcesu naszego rajdu. Szczególne podziękowania kierujemy do: Powiatu Zambrowskiego, Urzędu Miasta Zambrów, Banku Spółdzielczego, Zambrowskich Wodociągów, Ewy Druk Strękowski oraz Pana Tomasza Koska.

Barbara Reinke

Zdjęcia (9)

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
10.07.2024 10:23 promocja@powiatzambrowski.com
Pierwsza publikacja:
10.07.2024 10:23 promocja@powiatzambrowski.com
{"register":{"columns":[]}}