W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pożegnanie Skarbnik Powiatu Zambrowskiego Doroty Polakowskiej

od lewej Skarbnik Powiatu, Starosta Zambrowski i Wicestarosta Zambrowski

W dniu 8 czerwca br. z okazji zakończenia wieloletniej pracy zawodowej, w tym ponad 22 lat na stanowisku Skarbnika Powiatu Zambrowskiego, Starosta Zambrowski wraz z Przewodniczącą Rady Powiatu oraz Wicestarostą Zambrowskim serdecznie podziękowali Pani Dorocie Polakowskiej za owocną pracę na rzecz Powiatu Zambrowskiego.

Doświadczenie, szeroka wiedza i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków służbowych dotychczasowej Skarbnik Powiatu Zambrowskiego miały znaczący wpływ na prawidłową pracę i obsługę finansowo – księgową Starostwa Powiatowego i powiatowych jednostek organizacyjnych.

.M.M.

 

„Największą umiejętnością życia – i najrzadszą – jest uznanie tego,
kim jesteśmy, robienie tego, co umiemy, i tylko tego – i znalezienie w tym szczęścia”

Jacques Leclercq

 
Szanowna Pani
Dorota Polakowska

W związku z przejściem Pani na emeryturę i zakończeniem pracy na stanowisku Skarbnika Powiatu Zambrowskiego w latach 1999 – 2021, w imieniu własnym, Rady Powiatu i Zarządu Powiatu Zambrowskiego oraz wszystkich pracowników Starostwa Powiatowego w Zambrowie, składamy serdeczne wyrazy uznania i podziękowania.

Dziękujemy za owocną pracę, która wyróżniała się obowiązkowością, lojalnością, kompetencją oraz zaangażowaniem na rzecz Powiatu Zambrowskiego.

Życzymy odpoczynku na zasłużonej emeryturze i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

     Z wyrazami szacunku

Przewodnicząca Rady Powiatu Zambrowskiego
Edyta Marchelska-Groszfeld
Starosta Zambrowski
Stanisław Władysław Ożlański
Wicestarosta Zambrowski
Jacek Norbert Murawski
oraz Pracownicy Starostwa Powiatowego w Zambrowie

Zdjęcia (5)

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
10.06.2021 13:44 promocja@powiatzambrowski.com
Pierwsza publikacja:
10.06.2021 13:44 promocja@powiatzambrowski.com