W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

PFRON prowadzi rekrutację do projektu pn. "Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy"

,,Powrót Do Zdrowia - Powrót Do Pracy"
Przypominamy, że Oddział Podlaski PFRON prowadzi w trybie ciągłym rekrutację do projektu unijnego pod nazwą „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”.
 
Powyższa rekrutacja została rozszerzona o obywateli z Ukrainy, którzy w związku z konfliktem zbrojnym musieli opuścić terytorium tego państwa. Jeżeli macie Państwo w swoich rejestrach osoby z Ukrainy które są  niepełnosprawne, mają legalny pobyt na terenie Polski , chcą pozostać w Polsce przez okres 1 roku, a po odbytej rehabilitacji podjąć pracę, prosimy o kontakt z Podlaskim Oddziałem PFRON.

Materiały

Ulotka w języku ukraińskim do projektu pn. "Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy".
Wypracowanie​_i​_pilotażowe​_wdrożenie​_modelu​_kompleksowej​_rehabilitacji​_umożliwiającej​_podjęcie​_lub​_powrót​_do​_pracy.pdf 2.09MB
{"register":{"columns":[]}}