W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

II Rajd Onkorowerowy Stowarzyszenia „Amazonki”

W dniach 10-11 lipca 2021 r. odbył się II Rajd Onkorowerowy, zorganizowany przez zambrowskie Stowarzyszenie Amazonek, w którym udział wzięło 14 osób, w tym 10 osób onkologicznych, osoby wspierające i sympatycy stowarzyszenia.

Na fotografii znajdują się uczestnicy Onko Rajdu Rowerowego

Trasy przejazdów opracował i poprowadził Andrzej Trochimowicz prezes Stowarzyszenia Sporteam po pięknych i malowniczych przypuszczańskich wsiach z drewnianą zabudową takich jak: Babia Góra, Mosiewo Nowe i Mosiewo Stare, Guszewinę, Gruszki aż do północnej części gminy nad zbiornik wodny Siemianówka, odwiedziliśmy również Rezerwat Zubrów w Białowieży, Muzeum chleba.

W ciągu dwóch dni można było na trochę zapomnieć o chorobie i przezwyciężać swoje słabości. Tempo jazdy było dopasowane do możliwości zdrowotnych i wytrzymałości fizycznej uczestników rajdu, mimo upalnej pogody pokonano ponad 80 km z przygodami takimi jak wymiana dętki i tu nasi Panowie byli bardzo pomocni i niezastąpieni. Jedną z atrakcji był młody lisek, którego można było obejrzeć z bliska, a nawet grzyby rosnące na poboczu drogi Green Velo. Wieczorem było wspólne grillowanie. W niedzielę oprócz jazdy rowerami niektórzy z uczestników płynęli kajakami po malowniczej i spokojnej rzece Narewka, do domu wszyscy wrócili szczęśliwi i zadowoleni z planami na następny rok.  Całość tego wydarzenia mogła odbyć się dzięki sponsorom, którym pragniemy serdecznie podziękować za wsparcie finansowe jak też w postaci artykułów spożywczych.

Dziękujemy Władzom Miasta Zambrów oraz Powiatowi Zambrowskiemu za wsparcie finansowe.

Pragniemy również serdecznie podziękować:

  • BS w Zambrowie;
  • firmie EWADRUK STRĘKOWSKI SPÓŁKA JAWNA w Zambrowie;
  • Panu Jackowi Tadeuszowi Piórkowskiemu
  • Panu Tomaszowi Kosek;
  • Firmie Mlekpol w Zambrowie.
Barbara Reinke
Prezes Stowarzyszenia „Amazonki”
w Zambrowie

Zdjęcia (3)

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
21.07.2021 12:33 promocja@powiatzambrowski.com
Pierwsza publikacja:
21.07.2021 12:33 promocja@powiatzambrowski.com