W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego w Powiecie Zambrowskim

na zdjęciu znajduje się Pani Bożena Nowowiejska, która pokazuje układ taneczny rodzinom zastępczym i dzieciom obecnym na festynie

W dniach 31 maja - 1 czerwca 2024 roku Rodziny Zastępcze z Powiatu Zambrowskiego wyjechały do miejscowości Ptaki koło Nowogrodu na szkolenie, zabawy dla dzieci oraz wspólne ognisko przy muzyce i tańcach.

W pierwszy dzień podczas ogniska odwiedził nas Pan Robert Maciej Rosiak - Wicestarosta Zambrowski. Natomiast dzień później po pysznym śniadaniu zaszczyciła nas swoją obecnością Pani Edyta Marchelska-Groszfeld - Starosta Zambrowski, która złożyła wszystkim dzieciom życzenia z okazji Dnia Dziecka.

Odbył się również pokaz tańca - grupy złożonej z rodzin zastępczych pod kierownictwem Pani Bożeny Nowowiejskiej. Wszystkie dzieci otrzymały również upominki od darczyńców z okazji swojego święta.

Na zakończenie wyjazdu odwiedziliśmy skansen w Nowogrodzie. Organizatorem wydarzenia byli PCPR w Zambrowie i Stowarzyszenie Ruch Rozwoju Regionu z Kołak Kościelnych.

źródło: PCPR w Zambrowie

GALERIA ZDJĘĆ

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
04.06.2024 13:17 promocja@powiatzambrowski.com
Pierwsza publikacja:
04.06.2024 13:12 promocja@powiatzambrowski.com
{"register":{"columns":[]}}