W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Drużynowe Mistrzostwa Lekkoatletyczne Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Starosty Zambrowskiego za nami!

na zdjęciu na boisku ZSA w Zambrowie biegnie 6 chłopców w tle trenerzy oraz uczniowie

W dniu 6 czerwca br. na nowym kompleksie sportowym przy Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie odbyły Drużynowe Mistrzostwa Lekkoatletyczne Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Starosty Zambrowskiego. W wydarzeniu udział wziął Wicestarosta Zambrowski Robert Maciej Rosiak. Zawody odbyły się w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Uczniowie szkół ponadpodstawowych powiatu zambrowskiego rywalizowali w różnych dyscyplinach lekkoatletycznych tj.: bieg na 60 m, 100 m, 600 m, 1000 m, skok w dal oraz w pchnięciu kulą. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie.

Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie: Krzysztof Lipski, Rafał Antos i Arkadiusz Sawicki. Natomiast przy sędziowaniu pomagali nauczyciele z Zespołu Szkół Nr 1 w Zambrowie: Piotr Głuszcz, Andrzej Czworkowski i Zbigniew Niewiński oraz nauczyciel z I Liceum Ogólnokształcącego w Zambrowie Tomasz Ignaciuk.

Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbędą się w najbliższy poniedziałek.

Tekst i zdjęcia: M. Mioduszewska

GALERIA ZDJĘĆ

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
09.06.2024 16:47 promocja@powiatzambrowski.com
Pierwsza publikacja:
09.06.2024 16:47 promocja@powiatzambrowski.com
{"register":{"columns":[]}}