W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Główna księgowa na emeryturze

Główna księgowa na emeryturze

Z dniem 28 lutego 2023 roku, po 9 latach pracy w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Świętokrzyskim przeszła na emeryturę mgr Bożena Mikus główna księgowa jednostki.

Dyrektor Joanna Pikus w imieniu własnym oraz pracowników podziękowała Pani Bożenie Mikus za wieloletnią pracę oraz wybitne osiągniecia.

Realizowane wspólne przedsięwzięcia zachowamy w pamięci jako cenne i miłe doświadczenia. Lata wspólnej pracy niech stanowią dobre wspomnienia i pozostaną satysfakcją dokonań jakie były Pani udziałem. „Na progu nowego etapu życia życzymy, by odpoczynek na emeryturze był aktywnym czasem spełniania marzeń, zamierzeń i pomysłów, na które do tej pory brakowało czasu”.

Pani Bożena Mikus z wielkim wzruszeniem podziękowała za miłe słowa, życzenia zapewniając jednocześnie, że co prawda przechodzi na emeryturę jednak sercem pozostaje związana z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia (15)

{"register":{"columns":[]}}