W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Spis numerów

Dyrekcja

Joanna Pikus - Dyrektor

pokój nr 6.18

telefon 41 249 94 08

e-mail: sekretariat@pcpr.ostrowiec.pl

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
09.02.2023 08:51 Sylwester Misiura
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sylwester Misiura
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Dyrekcja 1.0 09.02.2023 08:51 Sylwester Misiura

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

Zespół Organizacyjny

Katarzyna Chrapek - Inspektor

pokój nr 6.18

telefon 41 249 94 08

e-mail: katarzyna.chrapek@pcpr.ostrowiec.pl


Ewelina Broś-Lipka - Inspektor

pokój nr 6.18

telefon 41 249 94 08

e-mail: ewelina.bros@pcpr.ostrowiec.pl


Renata Gierczak - Starszy inspektor

pokój nr 6.20

telefon 41 249 94 10

e-mail: renata.gierczak@pcpr.ostrowiec.pl

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
09.02.2023 08:52 Sylwester Misiura
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sylwester Misiura
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Zespół Organizacyjny 1.0 09.02.2023 08:52 Sylwester Misiura

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

Punkt Obsługi Interesanta

Katarzyna Pronobis - Pomoc administracyjna

pokój nr 6.7

telefon 41 249 94 21

e-mail: punkt@pcpr.ostrowiec.pl


Iwona Krzemińska - Pomoc administracyjna

pokój nr 6.7

telefon 41 249 94 19

e-mail: punkt@pcpr.ostrowiec.pl


Sylwester Misiura - Pomoc administracyjna

pokój nr 6.7

telefon 41 249 94 19

e-mail: sylwester.misiura@pcpr.ostrowiec.pl

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
09.02.2023 08:52 Sylwester Misiura
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sylwester Misiura
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Punkt Obsługi Interesanta 1.0 09.02.2023 08:52 Sylwester Misiura

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

Renata Duda - Przewodniczący Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności

pokój nr 7.14

telefon 41 249 94 17

e-mail: renata.duda@pcpr.ostrowiec.pl


Agnieszka Rogozińska - Sekretarz

pokój nr 7.15

telefon 41 249 94 14

e-mail: agnieszka.rogozinska@pcpr.ostrowiec.pl


Katarzyna Kaczmarska - Sekretarz

pokój nr 7.15

telefon 41 249 94 14

e-mail: katarzyna.kaczmarska@pcpr.ostrowiec.pl


Agnieszka Sekuła-Kmiotek - Pedagog

pokój nr 7.15

telefon 41 249 94 14

e-mail: agnieszka.sekula@pcpr.ostrowiec.pl


Natalia Kieloch - Pomoc administracyjna

pokój nr 7.15

telefon 41 249 94 14

e-mail: natalia.kieloch@pcpr.ostrowiec.pl


Mariola Studniarz - Pomoc administracyjna

pokój nr 0.9

telefon 41 249 94 15

e-mail: mariola.studniarz@pcpr.ostrowiec.pl


Anna Szczygieł - Doradca zawodowy

pokój nr 0.9

telefon 41 249 94 15

e-mail: anna.szczygiel@pcpr.ostrowiec.pl


Anna Czapczyk - Pracownik socjalny

pokój nr 0.9

telefon 41 249 94 15

e-mail: anna.czapczyk@pcpr.ostrowiec.pl


Monika Grabda - Pomoc administracyjna

pokój nr 0.13

telefon 41 249 94 13

e-mail: monika.grabda@pcpr.ostrowiec.pl


Jolanta Miazga - Starszy inspektor

pokój nr 0.13

telefon 41 249 94 13

e-mail: jolanta.miazga@pcpr.ostrowiec.pl

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
09.02.2023 08:53 Sylwester Misiura
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sylwester Misiura
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności 1.0 09.02.2023 08:53 Sylwester Misiura

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

Dział Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych

Bożena Nawara - Kierownik

pokój nr 6.8

telefon 41 249 94 06

e-mail: bozena.nawara@pcpr.ostrowiec.pl


Magdalena Sieniek - Zastępca kierownika

pokój nr 6.10

telefon 41 249 94 11

e-mail: magdalena.sieniek@pcpr.ostrowiec.pl


Aneta Miszczyszyn - Referent

pokój nr 6.10

telefon 41 249 94 11

e-mail: aneta.miszczyszyn@pcpr.ostrowiec.pl


Agnieszka Krześniak - Referent

pokój nr 6.10

telefon 41 249 94 11

e-mail: agnieszka.krzesniak@pcpr.ostrowiec.pl


Paulina Sołtys - Pomoc administracyjna

pokój nr 6.11

telefon 41 249 94 12

e-mail: paulina.soltys@pcpr.ostrowiec.pl


Angelika Serafin - Pomoc administracyjna

pokój nr 6.11

telefon 41 249 94 12

e-mail: angelika.serafin@pcpr.ostrowiec.pl


Joanna Relikowska - Referent

pokój nr 6.11

telefon 41 249 94 12

e-mail: joanna.relikowska@pcpr.ostrowiec.pl


Sylwester Misiura - Pomoc administracyjna

pokój nr 6.7

telefon 41 249 94 19

e-mail: sylwester.misiura@pcpr.ostrowiec.pl


Iwona Krzemińska - Pomoc administracyjna

pokój nr 6.7

telefon 41 249 94 19

e-mail: iwona.krzeminska@pcpr.ostrowiec.pl


Katarzyna Pronobis - Pomoc administracyjna

pokój nr 6.23

telefon 41 249 94 21

e-mail: katarzyna.pronobis@pcpr.ostrowiec.pl

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
09.02.2023 08:53 Sylwester Misiura
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sylwester Misiura
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Dział Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych 2.0 13.02.2023 09:14 Sylwester Misiura
Dział Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych 1.0 09.02.2023 08:53 Sylwester Misiura

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

Dział Finansowy

Bożena Mikus - Główny księgowy

pokój nr 6.19

telefon 41 249 94 09

e-mail: bozena.mikus@pcpr.ostrowiec.pl


Anna Urbanik - Zastępca głównego księgowego

pokój nr 6.19

telefon 41 249 94 09

e-mail: anna.urbanik@pcpr.ostrowiec.pl


Dominika Gębura - Starszy księgowy

pokój nr 6.22

telefon 41 249 94 04

e-mail: dominika.gebura@pcpr.ostrowiec.pl


Agnieszka Przygoda - Starszy inspektor

pokój nr 6.22

telefon 41 249 94 04

e-mail: agnieszka.przygoda@pcpr.ostrowiec.pl


Grażyna Krawczyk - Starszy księgowy

pokój nr 6.23

telefon 41 249 94 21

e-mail: grazyna.krawczyk@pcpr.ostrowiec.pl


Dorota Gardynik - Starszy księgowy

pokój nr 6.22

telefon 41 249 94 04

e-mail: dorota.gardynik@pcpr.ostrowiec.pl

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
09.02.2023 08:53 Sylwester Misiura
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sylwester Misiura
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Dział Finansowy 1.0 09.02.2023 08:53 Sylwester Misiura

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

Dział ds. Pracy z Rodziną i Dzieckiem

Sławomir Religa - Kierownik działu ds. Pracy z Rodziną i Dzieckiem

pokój nr 6.16

telefon 41 249 94 02

e-mail: slawomir.religa@pcpr.ostrowiec.pl


Joanna Spychaj - Zastępca Kierownika

pokój nr 6.14

telefon 41 249 94 01

e-mail: joanna.spychaj@pcpr.ostrowiec.pl


Otylia Gołdyn - Starszy koordynator rodzinnej piecy zastępczej

pokój nr 7.17

telefon 41 249 94 16

e-mail: otylia.goldyn@pcpr.ostrowiec.pl


Adam Jodzis - Koordynaotr rodzinnej pieczy zastępczej

pokój nr 7.17

telefon 41 249 94 16

e-mail: adam.jodzis@pcpr.ostrowiec.pl


Łucja Karcz - Koordynaotr rodzinnej pieczy zastępczej

pokój nr 7.17

telefon 41 249 94 16

e-mail: lucja.karcz@pcpr.ostrowiec.pl


Magdalena Bochenek - Koordynaotr rodzinnej pieczy zastępczej

pokój nr 7.17

telefon 41 249 94 16

e-mail: magdalena.bochenek@pcpr.ostrowiec.pl 


Agnieszka Szelągiewicz - Koordynaotr rodzinnej pieczy zastępczej

pokój nr 7.17

telefon 41 249 94 16

e-mail: agnieszka.szelagiewicz@pcpr.ostrowiec.pl


Marta Rozwadowska - Koordynaotr rodzinnej pieczy zastępczej

pokój nr 7.17

telefon 41 249 94 16

e-mail: marta.rozwadowska@pcpr.ostrowiec.pl


Marta Nowak-Niewiadomska - Starszy specjalista pracy z rodziną

pokój nr 6.14

telefon 41 249 94 01

e-mail: marta.nowak@pcpr.ostrowiec.pl


Agnieszka Łobas - Pracownik socjalny

pokój nr 6.15

telefon 41 249 94 03

e-mail: agnieszka.lobas@pcpr.ostrowiec.pl


Agnieszka Oszczudłowska-Mendak - Pracowik socjalny

pokój nr 6.23

telefon 41 249 94 21

e-mail: agnieszka.oszczudlowska@pcpr.ostrowiec.pl


Anna Cudo - Starszy inspektor

pokój nr 6.15

telefon 41 249 94 03

e-mail: anna.cudo@pcpr.ostrowiec.pl


Katarzyna Cieślik - Specjalista pracy z rodziną

pokój nr 6.15

telefon 41 249 94 03

e-mail: katarzyna.cieslik@pcpr.ostrowiec.pl


Marlena Gajowik - Specjalista pracy z rodziną

pokój nr 6.15

telefon 41 249 94 03

e-mail: marlena.gajowik@pcpr.ostrowiec.pl

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
09.02.2023 08:53 Sylwester Misiura
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sylwester Misiura
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Dział ds. Pracy z Rodziną i Dzieckiem 2.0 09.02.2023 11:12 Sylwester Misiura
Dział ds. Pracy z Rodziną i Dzieckiem 1.0 09.02.2023 08:53 Sylwester Misiura

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

Alarmowe

 NUMER TEL.

                                             JEDNOSTKA

        999

   Pogotowie

        998

   Straż Pożarna

        997

    Policja

       994

    Pogotowie Wodno – Kanalizacyjne

        993

    Pogotowie Ciepłownicze

        992

    Pogotowie Gazowe

         991

    Pogotowie Energetyczne

         988

    Telefon Zaufania

         986

    Straż miejska

         981

    Pomoc drogowa

{"register":{"columns":[]}}