W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Jak co roku 30 maja w całej Polsce obchodzimy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Rodzina zastępcza pełni bardzo ważną i trudną rolę w życiu dziecka w potrzebie.  Ogrom pracy, czasu i poświęcenia jest nieoceniony.

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego Rodzinom Zastępczym składamy serdeczne podziękowania za trud włożony w wychowanie drugiego człowieka.

Wyrażamy szczery podziw dla Państwa empatii, odwagi i odpowiedzialności.

Życzymy Państwu wiele sił, cierpliwości, uśmiechu, wiary i wytrwałości w pełnieniu tej także potrzebnej funkcji Rodziny Zastępczej, a Waszym dzieciom samych radosnych chwil beztroskiego dzieciństwa.

Dziękując jeszcze raz za włożony trud i poświęcenie, życzymy Państwu wielu sukcesów w tym trudnym zadaniu, które z oddaniem realizujecie każdego dnia.

Dyrektor i Pracownicy

Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

w Ostrowcu Świętokrzyskim

{"register":{"columns":[]}}