W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Osób Niepełnosprawnych

na zdjęciu ekspert PCPR

W dniu 26.09.2023 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Świętokrzyskim uczestniczyło w Dniu Osób Niepełnosprawnych – akcji zorganizowanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych – Inspektorat ZUS w Ostrowcu Świętokrzyskim. Celem przedsięwzięcia było upowszechnienie informacji o prawach osób niepełnosprawnych w obszarze zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych, rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz aktywizacji zawodowej.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Świętokrzyskim jako Instytucja aktywnie działająca na rzecz osób niepełnosprawnych przystąpiło do udziału w akcji, której przedstawiciel PCPR udzielał wszystkim zainteresowanym osobom informacji na temat zadań realizowanych przez PCPR, udostępniając jednocześnie wnioski o dofinansowanie, ulotki i broszury.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}