W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapotrzenie w sprzęt rehabilitacyjny

  1. O dofinansowanie zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny mogą ubiegać się osoby z niepełnosprawnością stosownie do potrzeb wynikających z niepełnosprawności, jeżeli zachodzi potrzeba rehabilitacji w warunkach domowych przy użyciu tego sprzętu, a których dochód nie przekracza kryterium dochodowego.
  2. Wysokość dofinansowania do zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny wynosi do 80 % kosztów zakupu tego sprzętu, jednak nie więcej niż do 2.000 zł.
  3. Podstawę dofinansowania sprzętu rehabilitacyjnego stanowi umowa.
  4. Dofinansowanie do zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny nie może obejmować kosztów realizacji zadania poniesionych przed przyznaniem środków finansowych i zawarciem umowy o dofinansowanie ze środków PFRON.

Materiały

Wniosek sprzęt rehabilitcyjny - wersja dostępna cyfrowo
wersja​_dostępna​_cyfrowo.docx 0.05MB
Wniosek o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny
wniosek​_sprzet​_rehabilitacyjny.doc 0.07MB
{"register":{"columns":[]}}