W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koperta życia

Powiat Hajnowski zachęca do uzupełnienia koperty życia – to nic nie kosztuje, a zwiększa poczucie bezpieczeństwa osób starszych.

Chroń siebie i swoje zdrowie – wypełnij kopertę życia. „Koperta życia” to karta zawierająca najważniejsze dane dotyczące zdrowia pacjenta - dane osobowe, numer telefonu do bliskiej osoby, przebyte choroby, zażywane leki i uczulenia. Uzupełnienie koperty i umieszczenie jej w widocznym miejscu –najlepiej na lodówce, być może w przyszłości pomoże uratować życie. Umieszczenie koperty w miejscu widocznym i dostępnym umożliwia służbom medycznym , a także policji, straży pożarnej, straży miejskiej czy służbom socjalnym szybki dostęp do podstawowych informacji o seniorze. Choć akcja skierowanajest  przede wszystkim do osób starszych, przewlekle chorych i samotnych, warto by koperta życia zawisła na lodówce w każdym domu – na wszelki wypadek. Karta do pobrania w załączeniu. Już wypełnioną można przyczepić bezpośrednio na lodówce.

UWAGA!

Koperta Życia Jest przeznaczona wyłącznie dla służb medycznych i ratowniczych w przypadku zaistnienia krytycznej sytuacji w celu ratowania życia i zdrowia.
Pod żadnym względem prosimy nie udostępniać kopert i danych w nich zawartych osobom postronnym.

Materiały

Koperta życia wzór do pobrania
kopertazycia.pdf 0.36MB
{"register":{"columns":[]}}