W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

KOMUNIKAT

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Pomimo trudności spowodowanych atakiem hakerskim realizujemy swoje zadania w tym wypłacamy świadczenia.

Atak hakerski spowodował opóźnienia w wypłatach świadczeń, ale pracownicy MOPS dołożyli wszelkich starań, aby nie pozostawić osób wymagających wsparcia, korzystających z pomocy Ośrodka bez środków do życia.

Już w piątek 17 lutego 2023 r. na konta zostały wysłane zasiłki stałe natomiast w poniedziałek zrealizowano wypłaty świadczeń rodzinnych tj. zasiłki rodzinne wraz z dodatkami, świadczenia pielęgnacyjne, zasiłki pielęgnacyjne, świadczenia rodzicielskie. Również w poniedziałek realizowaliśmy wypłaty zasiłków stałych z kasy Ośrodka.
 

W kolejnych dniach będą sukcesywnie wypłacane kolejne świadczenia takie jak zasiłki okresowe, zasiłki celowe w tym zasiłki celowe na zakup żywności wypłacane w ramach realizacji Programu Rządowego „Posiłek w szkole i w domu”.

{"register":{"columns":[]}}