W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

GWIAZDKA MOPS 2021

gwiazdka

"GWIAZDKA MOPS 2021"

W dniu 23 grudnia 2021r. zakończyła się czternasta edycja „GWIAZDKA MOPS” dla dzieci, osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych zorganizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej im. bł. o. Rafała Chylińskiego w Zgierzu przy wsparciu dwunastu sponsorów z kraju i z zagranicy (dary rzeczowe, pieniężne).

Paczki świąteczne zostały rozdane w siedzibie Dziennego Domu „Senior-WIGOR” w Zgierzu, w dniach 22 i 23 grudnia 2021r. dla 50 dzieci i 52 osób samotnych, seniorów, niepełnosprawnych. Ponadto w dniu 23 grudnia 2021r. wydano 30 paczek świątecznych dla dzieci i w dniu 6 grudnia 2021r. rozdano 12 paczek dla osób niepełnosprawnych (uczestników Programu Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej). Wszystkie paczki zostały rozdane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i wymogów sanitarnych z uwagi na panującą epidemię COVID – 19.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}