W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zbieraj kilometry dla Chodzieży

ZBIERAJ KILOMETRY DLA CHODZIEŻY
URODZINOWA AKCJA DLA AKTYWNYCH

Dołącz do wyzwania i zdobądź CERTYFIKAT oraz SPORTOWĄ KOSZULKĘ naszego miasta.Chcesz uczcić 590 – lecie miasta Chodzieży na sportowo? Biegasz, pływasz, spacerujesz, jeździsz na rowerze? Oto zasady:

 1. W zależności od dyscypliny, którą wybierzesz musisz przebiec, przejechać na rowerze, przejść dystans 590 km albo przepłynąć 59,0 km.

 2. Dyscyplin nie możesz łączyć.

 3. Musisz być zameldowany w Chodzieży.

 4. Kilometry liczy się od 1 stycznia 2024 r. do*:

  1. dla kolarzy do 1 września 2024 r. (sztafeta kolarska z okazji 590-lecia miasta)

  2. dla biegaczy do 13 października 2024 r.(Chodzieska ZaDyszka)

  3. dla pływaków, wędrowców i pieszych do 30 listopada 2024 r.

* dla kolarzy i biegaczy ostatnia możliwość startu w imprezach podanych w nawiasach – daty imprez będą potwierdzone w terminach późniejszych na plakatach imprez i w social mediach.

 1. Swoje kilometry musisz dokumentować w dowolnej przyjaznej Tobie aplikacji np. Strava, Polar itp. tak by można zweryfikować przebyty dystans.

 2. Po zaliczeniu wyzwania, należy przesłać dane z aplikacji na adres promocja@chodziez.pl, dołączając dwa zdjęcia obrazujące pokonywany dystans (zdjęcia z zawodów, spacerów, treningów itp.).

 3. Wręczenie certyfikatów dla biegaczy i kolarzy odbędzie się w dniu imprez, o których mowa w pkt. 4. Dla pływaków, wędrowców i pieszych wręczenie certyfikatów będzie w trakcie jednego z grudniowych spotkań.

 4. W trakcie zaplanowanych imprez wśród osób, które zaliczyły wyzwanie, wylosowanych zostanie 10 sportowych koszulek miejskich, osobno dla każdej z dyscyplin.

 5. Dla osób, których ostatnią brakującą do zaliczenia wyzwania będzie jedna z imprez z pkt. 4, weryfikacji dokonuje się w dniu tej imprezy.

{"register":{"columns":[]}}