W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

System informowania podatników

System informowania podatników o terminie płatności lub o powstałej zaległości w zakresie podatków i opłat

Od października 2021r. istnieje SMS-owy lub e-mail-owy system informowania podatników o zbliżającym się terminie płatności lub informowania o powstałej zaległości w zakresie podatku od nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego, łącznego zobowiązania pieniężnego oraz podatku od środków transportowych, opłaty za koncesje alkoholowe, opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i opłaty przekształceniowej.

W celu przystąpienia do systemu należy wyrazić zgodę na umieszczenie swojego numeru telefonu komórkowego lub adresu e-mail w bazie Urzędu Miejskiego w Chodzieży. Druk zgody można pobrać w Kancelarii Urzędu Miejskiego w Chodzieży lub ze strony internetowej

Materiały

Zgoda na kontakt sms e-mail
Druk​_zgody​_sms.pdf 0.43MB
{"register":{"columns":[]}}