W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Obwieszczenie w sprawie przeprowadzenia obowiązkowej deratyzacji

m

Szanowni Mieszkańcy.  Informujemy, że w terminie od 4 do 19 kwietnia 2022 r. przeprowadza się akcję deratyzacji na terenie Chodzieży. 

Zgodnie z regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miejskiej w Chodzieży, właściciele nieruchomości, użytkownicy wieczyści, zarządcy oraz inne podmioty i osoby władające nieruchomościami zobowiązani są do wyłożenia trutki i postępowania zgodnie z instrukcją. Akcja obejmuje wszystkie obiekty budowlane, mieszkalne, użytkowe, zabudowania gospodarcze, sklepy, warsztaty i zakłady usługowe, urzędy i instytucje, przedsiębiorstwa i zakłady oraz sieci kanalizacyjne i ciepłownicze.

Materiały

Obwieszczenie Deratyzacja2022
Deratyzacja2022.pdf 0.13MB
{"register":{"columns":[]}}