W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

MOPS realizuje wypłaty świadczeń za zakwaterowanie i wyżywienie obywateli Ukrainy

W związku z Zarządzeniem Burmistrza Miasta Chodzieży Nr 0050.48.2022 z dnia 25 marca 2022 r. w sprawie wyznaczenia Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chodzieży jako jednostki organizacyjnej właściwej do realizacji zadań z zakresu wypłaty świadczenia za zakwaterowanie i wyżywienie obywateli Ukrainy - informujemy, że wnioski o to świadczenie należy składać w MOPS ul. Kilińskiego 14 w Chodzieży.

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta Chodzieży Nr 0050.48.2022 z dnia 25 marca 2022 r. wnioski o  świadczenie  za zakwaterowanie i wyżywienie obywateli Ukrainy należy składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej ul. Kilińskiego 14  w Chodzieży.

 

 

{"register":{"columns":[]}}