W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kreator zdjęć do Dowodu Osobistego

Zdjęcia do dokumentów online

Skorzystaj z darmowego Kreatora Zdjęć do Dowodu Osobistego

W związku z wprowadzeniem nowych przepisów, które uniemożliwiają składanie wniosków o dowód osobisty online (pozostanie to możliwe jedynie dla osób poniżej 12 roku życia), serwisy PhotoAiD.com i Passport-Photo.Online zachęcają do korzystania z bezpłatnego Kreatora Zdjęć do Dowodu Osobistego. 

Akcja “Bezpłatny Kreator Zdjęć do Dowodu - złóż wniosek przed zmianą przepisów!” rozpocznie się 2 lipca 2021 i będzie trwała tylko przez miesiąc. Warto się spieszyć, bo po tym czasie wyrobienie dowodu osobistego będzie możliwe tylko osobiście. 

Celem akcji, która oficjalnie została objęta Patronatem przez Centrum Rządowe GovTech, jest umożliwienie obywatelom łatwego i wygodnego złożenia wniosku o wydanie dowodu osobistego przez Internet.

Bezpłatny kreator zdjęć do dowodu osobistego analizuje cechy biometryczne twarzy, zmienia rozmiar zdjęcia, ujednolica tło a nawet sprawdza poprawność przesłanej fotografii. Każdy, kto stara się o dowód osobisty, może tak przygotowane zdjęcie wgrać przy składaniu wniosku o dowód osobisty przez Internet.

Stworzyliśmy akcję, która jest odzewem na apele administracji rządowej dotyczące korzystania z możliwości aplikowania o wydanie dowodu osobistego przed zmianą przepisów. Chcemy, by każdy obywatel mógł bezpłatnie korzystać z Kreatora Zdjęć do Dowodu Osobistego, przy pomocy którego można wykonać sobie zdjęcie biometryczne, niezbędne do złożenia wniosku przez Internet - zaznacza Tomasz Młodzki.

Materiały

passport-photo.online
photoaid.com
{"register":{"columns":[]}}