W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Biletomat na chodzieskim dworcu

Plakat - biletomat na chodzieskim dworcu

Koleje Wielkopolskie informują, że  pasażerowie mają już możliwość zakupu biletu za pośrednictwem automatu biletowego na stacji Chodzież.

Koleje Wielkopolskie konsekwentnie zwiększają standard obsługi, a jednym z udogodnień jest stale rozbudowywana sieć sprzedaży biletów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że ich dostępność i łatwość zakupu jest niezwykle istotna dla podróżujących. Warto podkreślić, że lokalizacje dla biletomatów każdorazowo są ustalane na podstawie potrzeb zgłaszanych przez pasażerów oraz analizy liczby podróżnych na danej linii.

Biletomaty stacjonarne to bardzo istotny i ceniony wśród pasażerów kanał sprzedaży. Istotnymi elementami wpływającymi na ich atrakcyjność jest nieograniczona czasowo dostępność  (24h/7 dni w tygodniu),  a także  prosty sposób zakupu. W nowych biletomatach można zakupić zarówno bilety jednorazowe, jak i okresowe, a płatności można dokonywać tylko za pomocą karty płatniczej.

Korzystanie z alternatywnych kanałów zakupu biletów oznacza też mniejsze zatłoczenia zarówno przy kasach, jak i w pociągu podczas zakupu u obsługi. Mając to na uwadze zachęcamy do zakupu biletów za pośrednictwem nowych biletomatów stacjonarnych, jak i poprzez stronę internetową wielkopolskiebilety.pl lub aplikacje mobilne SkyCash, mPay oraz KOLEO.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}