W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na spotkanie informacyjne o programie "Czyste Powietrze"

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Gminy Wierzbica na otwarte spotkanie informacyjne o Programie "Czyste Powietrze", które odbędzie się w dniu 29 listopada 2023 roku (Środa) o godz. 17:00 w budynku Strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbicy, pl. Jana Pawła II 11. Na spotkaniu przybliżone zostaną ogólne zasady uczestnictwa w programie, przedstawimy nowe warunki dofinansowania oraz opowiemy, na co można dostać środki. Zachęcamy Mieszkańców do aktywnego udziału w spotkaniu.

Czyste powietrze

Program "Czyste Powietrze" to program, w ramach którego istnieje możliwość otrzymania dofiansowania na wymianę starych nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne kotły spełniające najwyższe normy oraz przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnch budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w nim lokalu mieszkalnego wraz z montażem odnawialalnych źródeł energii.

{"register":{"columns":[]}}