W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uwaga na firmy oferujące pomoc w otrzymaniu dofinansowania z programu Czyste powietrze

Szanowni Państwo, wpływają do nas informacje o wielu firmach, które odwiedzają naszych Mieszkańców i proponują im wykonanie prac (wymiana ogrzewania, montaż instalacji fotowoltaicznej, termomodernizacja budynku) z dofinansowaniem z Programu Czyste Powietrze. Oferty składane przez firmy wyglądają bardzo atrakcyjnie, jednakże często nie są to pełne informacje o zasadach i warunkach jakie należy spełnić, aby uzyskać obiecywane dofinansowanie. Szczególnie niepokojący jest fakt, że firmy te podają się za przedstawicieli Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Urzędu Gminy w Wierzbicy co nie jest zgodne z prawdą.

Czyste powietrze

Żadna instytucja publiczna nie współpracuje z tymi firmami. Wszystkie firmy są podmiotami prywatnymi.

Apelujmy do Państwa o rozważne podejmowanie decyzji o podjęciu współpracy z firmą, o niepodawanie obcym osobom istotnych informacji na temat swoich nieruchomości i swoich danych osobowych. Prosimy także o przekazanie tej informacji sąsiadom, osobom starszym nieposiadającym mediów społecznościowych.

Szczegółowych informacji nt. dofinansowania z Programu Czyste Powietrze można uzyskać w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Radomiu, Urzędzie Gminy w Wierzbicy (pokój nr 22, tel. 48 618 36 38) oraz na stronie internetowej  http://www.czystepowietrze.gov.pl/
 

{"register":{"columns":[]}}