W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uroczystość oficjalnego otwarcia nowej siedziby Gminnego Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Wierzbicy

23 listopada 2023 r. odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia nowej siedziby Gminnego Przedszkola Publicznego im. J. Brzechwy w Wierzbicy.

Uroczyste otwarcie nowego budynku przedszkola w Wierzbicy

Podczas uroczystego otwarcia nowego budynku Gminnego Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Wierzbicy towarzyszł uroczysty apel podczas którego dzieci z przedszkola zaprezentowały piękny program artystyczny zebranym na sali Przedsawicielom Samorządu Gminy Wierzbicy na czele z Wójtem Gminy Wierzbica Zdzisławem Duliasem, Skarbnik Gminy Wierzbica Jolantą Szkopek oraz Kierownik Referatu Oświaty w Urzędzie Gminy w Wierzbicy Justyną Bąk oraz Rodzicom.

Na koniec uroczystości Wójt Gminy Wierzbica wraz z pracownikami Urzędu Gminy w Wierzbicy wręczył upominiki dla dzieci z wszystkich grup przedszkolnych.

Modernizacja budynku tzw. małej szkoły podstawowej w Wierzbicy na przedszkole była możliwa dzięki wsparciu z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych "POLSKI ŁAD" i realizacji zadania pn. "Przebudowa i remont budynku byłej szkoły podstawowej w Wierzbicy z przeznaczeniem na przedszkole publiczne wraz z budową placu zabaw" na którą Gmina Wierzbica otrzymała Promesę w wysokości - 1 700.000,00 zł, zaś cały koszt inwetycji wyniósł: 2.348.880,00 zł.

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}