W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne dla projektu budowy linii kolejowej nr 84 Radom - Iłża - Kunów w Wierzbicy

Firma Databout Sp. z o.o. opracowuje na zlecenie Centralnego Portu Komunikacyjnego Sp. z o.o. Rozszerzone Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe (STEŚ-R) dla projektu pn. „Budowa linii kolejowej nr 84 Radom-Iłża-Kunów”.

Plakat CPK spotkanie luty 2024

W ramach II etapu STEŚ-R prowadzone będą spotkania informacyjno-konsultacyjne z mieszkańcami gmin objętych planowaną inwestycją. Podczas spotkań mieszkańcy będą mogli zapoznać się z przebiegami linii kolejowej, rozwiązaniami drogowymi czy harmonogramem Projektu. Przedstawiciele Wykonawcy i Zamawiającego odpowiedzą również na pytania mieszkańców. 

W imieniu Wykonawcy i Zamawiającego zapraszamy serdecznie na spotkanie w naszej gminie, które odbędzie się w dniu 21.02.2024 o godz. 17:00 w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Wierzbicy, Wierzbica ul. Żeromskiego 62 (sala gimnastyczna).

Pod poniższym linkiem znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące planowanej inwestycji, w tym mapę uwzględniającą aktualny przebieg wariantów oraz ankietę do wypełnienia: 
https://www.cpk.pl/pl/budowa-linii-kolejowej-nr-84-na-odc-radom-ilza-kunow

Zachęcamy do udziału w spotkaniu oraz dzielenia się swoją opinią.
 

{"register":{"columns":[]}}