W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Raport o stanie Gminy Wierzbica za 2023 rok

W związku z przedłożeniem Radzie Gminy Wierzbica "Raportu o stanie Gminy Wierzbica za 2023 rok", informujemy o zasadach uczestnictwa mieszkańców w debacie nad raportem.

Ważna informacja

Zgodnie z art. 28aa ust. 6, 7 i 8 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, mieszkańcy mogą zabrać głos w debacie nad "Raportem o stanie Gminy Wierzbica za 2023 rok".

Mieszkaniec, który chce zabrać głos w debacie nad raportem, musi złożyć do Przewodniczącej Rady Gminy Wierzbica pisemne zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 20 osób. Zgłoszenie należy złożyć najpóźniej dzień przed sesją, na której ma być przedstawiony raport.

Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez przewodniczącego rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15, chyba że rada postanowi o zwiększeniu tej liczby.

Materiały

Zgłoszenie do udziału w Debacie nad Raportem o stanie Gminy Wierzbica za 2023 r.
Zgłoszenie​_do​_udziału​_w​_Debacie​_nad​_Raportem​_o​_stanie​_Gminy​_Wierzbica​_za​_2023​_r.docx 0.02MB
Raport o stanie Gminy Wierzbica za 2023 rok
Raport​_o​_stanie​_Gminy​_Wierzbica​_za​_2023​_rok.pdf 4.78MB
Informacja o stanie mienia komunalnego Gminy Wierzbica na dzień 31 grudnia 2023 roku
tytułowa-scalone.pdf 0.44MB
{"register":{"columns":[]}}