W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przebudowa dróg w ramach Polskiego Ładu

Rozpoczęły się przebudowy dróg gminnych w ramach zadania pn. „Poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Wierzbica oraz remont zatoki (pętli) autobusowej”

Pracujący robotnicy i maszyny.

Rozpoczęły się przebudowy dróg gminnych w ramach zadania pn. „Poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Wierzbica oraz remont zatoki (pętli) autobusowej”. Łączna wartość inwestycji to 9 636 183,78 zł, a dofinansowanie z Rządowego Funduszu „Polski Ład” wynosi 8 100 000,00 zł.

Roboty rozpoczęły się od przebudowy zatoki autobusowej w Wierzbicy przy ul. Kościuszki. Zostanie wykonana nowa zatoka z wiatą przystankową i dojściami oraz odtworzenie zieleni z nowymi nasadzeniami.

Z początkiem marca rozpocznie się przebudowa drogi w Rzeczkowie a w następnej kolejności zostanie przeprowadzona przebudowa drogi z parkingami przy ośrodku zdrowia w Wierzbicy.

W dalszej kolejności zostaną przebudowane następujące drogi:

  • Dąbrówka Warszawska (Sobków),
  • Marianów,
  • Łączany – Głodna Wólka,
  • Wólka Pomorzańska – Pomorzany,
  • Łączany – Pomorzany,
  • Podgórki – Suliszka.

O postępach prac będziemy informować w kolejnych artykułach.

Zdjęcia (14)

{"register":{"columns":[]}}