W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podpisana umowa na przebudowę drogi powiatowej w m. Dąbrówka Warszawska - Ruda Wielka

W dniu 27 maja 2024 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Radomiu odbyło się podpisanie umowy pomiędzy Starostwem Powiatowym w Radomiu reprezentowanym przez Starostę Powiatu Radomskiego Waldemara Trelkę oraz Wicestarostę Krzysztofa Murawskiego a firmą wykonawczą BUDROMOST-STARACHOWICE na przebudowę drogi powiatowej nr 3560W Dąbrówka Warszawska – Ruda Wielka o długości 4,353 km w kwocie 13 363 162,90 zł brutto. W uroczystym podpisaniu umowy uczestniczyli przedstawiciele Gminy Wierzbica w osobach: Wójt Gminy Wierzbica Agnieszka Jastrzębska oraz Radny Rady Gminy Wierzbica Łukasz Wakuła.

Przebudowa drogi powiatowej nr 3560W Dąbrówka Warszawska – Ruda Wielka

To świetne wieści nie tylko dla kierujących ale również Mieszkańców Gminy Wierzbica, którzy dzięki realizacji inwestycji będą mogli bezpiecznie i komfortowo korzystać z drogi.

Przebudowa dość mocno wyeksploatowanej drogi powiatowej z Dąbrówki Warszawskiej do Rudy Wielkiej jest zaplanowana na okres 2 lat.

Postępowanie przetargowe dotyczące zadania pn. "Rozbudowa drogi powiatowej nr 3560W Ruda Wielka - Dąbrówka Warszawska, od km 0+000 do km 4+353,60" dostępne jest na stronie eZamowienia - Powiatowy Zarząd Dróg w Radomiu:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-37f8d8b0-eb45-11ee-9c02-ce2b643d361d

 

{"register":{"columns":[]}}